Starptautiska balva Baltas apdrošināšanas grupai RSA Group

Baltas apdrošināšanas grupa RSA Group saņēmusi starptautisku balvu – labākā darba vieta. Balva ir no globālās sociālo pētījumu kompānijas Gallup par 2012.gada labāko darba vietu.

„Ņemot vērā Gallup balvas starptautisko vērienu un atpazīstamību, mēs varam būt gandarīti, ka RSA Group ir atzīta ne tikai par labāko starp apdrošinātājiem, bet par vienu no pasaules labākajām darba vietām. Tas apliecina RSA Group un, tai skaitā, arī Baltas īstenoto mērķtiecību un pārliecību, ka novērtētiem darbiniekiem, kuri tiek iesaistīti uzņēmumam nozīmīgos procesos, patīk savs darbs, kas nozīmē arī labākus kompānijas rezultātus. Turklāt četrus gadus, kopš piedalāmies Gallup pētījumā, esam sasnieguši ievērojamus rādītājus, piemēram, esam aprēķinājuši, ka mūsu starptautiskajā apdrošināšanas grupā katri astoņi darbinieki ar augstu iesaistes līmeni un produktivitāti sniedz tādu ieguldījumu, kam citkārt būtu vajadzīgs vēl viens papildus noalgots darbinieks,” skaidro apdrošināšanas sabiedrības Balta prezidents Tonijs Čodrijs.

Pētījums notika vairāk nekā 170 valstīs, vērtētas tika dažādas nozares. Pētījuma kompānija norāda, ka šis pētījums tika vērtēts ļoti stingri. Vērā tika ņemti dažādi kritēriji. Tajā skaitā kopējo darbinieku iesaistes līmeni. Tika skatīts, kā darbinieki tiek motivēti un iesaistīti savu darba uzdevumu veikšanā, kā arī darbinieku centienos sasniegt uzņēmuma mērķus.

Šogad balvas tiks pasniegtas vēl 26 kompānijām, kuru darbības joma ir gan veselības aprūpē, gan tūrismā, ražošanā, banku sektorā un mazumtirdzniecībā. Pētījumu kompānija konstatējusi, ka kompānijās ar augstu iesaistes līmeni darbinieki ir produktīvāki, jūtas drošāk. Kā arī darbinieki ir vairāk orientēti uz labu klientu apkalpošanu un uzņēmumam ienes arī labāku peļņu. Tādi darbinieki ir 3,5 reizes vairāk apmierināti ar dzīvi. Tāpat darbiniekiem biežāk ir labs garastāvoklis, viņi mazāk izmanto darba nespējas lapas. Un tas nozīmē, rūpējoties par darbinieku iesaisti, uzņēmumi uzlabo arī darbinieku kopējo apmierinātību ar dzīvi.

Tags: ,