Maija brīvdienās dodas ceļojumos

Šī gada maija svētki Latvijas iedzīvotājiem dāvājuši iespēju atpūsties vairāku dienu garumā. Un ja vēl šajā laikā paņem kaut pāris dienu atvaļinājumu, tad brīva sanāk pat vesela nedēļa.

Daudzi cilvēki maija brīvdienās dodas ceļojumos. Kā stāsta tūrisma operatora „Tez Tour” direktors Konstantīns Paļgovs, tad interese par ceļošanu maija brīvdienās ir liela. Cilvēki par ceļojumiem interesējas ne tikai tāpēc, ka ir garākas brīvdienas, bet arī tādēļ, ka ir atsākušies ceļojumi uz vasaras galamērķiem. „Pirmais lidojums uz Antāliju ir pilnībā piepildīts un vienā dienā mēs uz turieni nogādāsim netipiski lielu tūristu skaitu,” saka K.Paļgovs.  

Savukārt tūrisma aģentūras „Latvia Tours” izpilddirektore Ieva Keiša norāda, ka tūristu aktivitāte ir vidēja. Un salīdzinājumā ar Lieldienu brīvdienām tā iz mazāka. Kā populārākos galamērķus I.Keiša min Turciju, Slovākiju, Ēģipti, Kanāriju salas, Kipru un Spāniju.

ABCpolise komanda atgādina, ka, dodoties ceļojumā, nevajadzētu aizmirst par apdrošināšanu, jo tā var pasargāt sevi no neparedzētiem izdevumiem.