Visbiežāk fotoradari fiksē pārkāpējus no rīta un pēcpusdienās. Kopš pagājušā gada, kad Latvijā darbojas pārvietojamie fotoradari, kopā fiksēti 46 065 pārkāpumi.
No plkst.7 līdz 9 pārkāpumu skaits pieaudzis un kopā šajā laikā bijuši 12,15 procenti no visiem pārkāpumiem. Savukārt no plkst.10 līdz 12 fiksēti 33,38 procenti no visiem pārkāpumiem.
No vieniem līdz diviem dienā pārkāpumu skaits nedaudz samazinājies, bet no plkst.15 līdz 16 tiek fiksēti 21,93 procenti no visiem pārkāpumiem. Nākamajās diennakts stundās līdz astoņiem vakarā autovadītāji izdara mazāk pārkāpumu, šajā laikā bijuši 13,29procenti no visiem pārkāpumiem.
Fotoradaru fiksēti ātruma pārkāpumi ir visdažādākie. Piemēram, janvārī sabiedrība uzzināja, ka gar fotoradariem autovadītāji mēdz braukt arī ar ļoti lielu ātrumu. Piemēram, ielākie fotoradaru fiksētie ātrumi – apdzīvotā vietā 117 km/h, šāds ātrums fiksēts Babītes novada Spuņciemā, bet neapdzīvotā vietā lielākais ātrums, ko fiksējis fotoradars, ir 179 km/h. Un tas noticis uz Rīga-Ventspils šosejas.
Latvijā pārvietojamos fotoradarus uzstādīja pagājušā gada novembrī, kopā darbojas 34 fotoradari. Šogad vēl plānots izvietot arī stacionāros fotoradarus.