Apdrošinies izdevīgi, braucot ceļojumā!

Baltijas Apdrošināšanas nams piedāvā izdevīgus nosacījumus ceļojumu apdrošināšanai. Ir dažas priekšrocības, kas paliek nemainīgas, piemēram, šī kompānija ir vienīgā mūsu valstī, kas apdrošina topošās māmiņas.

Priekšrocība ir arī tā, ka nav pašriska medicīniskajiem izdevumiem, savukārt, ja notiek negadījums, tad klientam nav jātērē sava nauda, jo Baltijas Apdrošināšanas nama polise darbojas kā skaidra nauda. Pērkot ceļojumu apdrošināšanu, tiek piemērotas atlaides bērniem, studentiem, grupām, turklāt atlaides summējas.

Baltijas Apdrošināšanas nams tagad piedāvā arī apdrošināšanu līdz 75 gadiem, pases apdrošināšanu, kā arī informatīvo palīdzību. Var apdrošināt arī bagāžu visa ceļojuma laikā. Tiks atlīdzināti tie papildus izdevumi par pirkumiem, kas aizvieto nozagto bagāžu.

Ja, dodoties ceļojumā, būs avioreisu nesakritība, tad kompānija segs izdevumus par biļetes pārreģistrāciju vai jaunas biļetes iegādi. Turklāt, ja aizkavēsies brauciens, tad tiks apmaksāti izdevumi par viesnīcu, transportu un ēdienu. Ja noticis ceļu satiksmes negadījums, tad tiks nodrošināts, ka cilvēkus, kas atradušies mašīnā, nogādās līdz viesnīcai vai lidostai.

Tāpat segs medicīniskos izdevumus mūsu valstī. Savukārt sporta un aktīva dzīves veida cienītājiem būs pieejamas sporta programmas papildus riski: sporta inventāra nozaudēšana, sabojāšana, aizkavēšanās, salaušana, zādzība (izņemot pārvadājuma laiku).