VIP auto sadursme

Auto pdrošināšanaKā informē ziņu aģentūra LETA, šā gada 20.janvārī, pie Brīvības pieminekļa notikusi Latvijas valsts amatpersonu auto sadursme. Kā liecina pieejamā informācija, tad valsts prezidenta Andra Bērziņa auto šofera vadītā automašīna ietriekusies Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas dienesta spēkratā.

A. Bērziņa preses sekretāre Līga Krapāne informē, ka pēc abu valsts amatpersonu automašīnu sadursmes ticis noformēts OCTA saskaņotais paziņojums, un apdrošinātajiem būs jālemj gan par izmaksājamo apdrošināšanas summu, gan par apdrošināšanas atlīdzināšanas kārtību.

Šobrīd ir zināms, ka sadursmes brīdī gan valsts prezidents, gan arī Saeimas priekšsēdētāja no automašīnām jau bija izkāpuši. Lai arī neviena no sadursmē iesaistītajām automašīnām nav būtiski cietusi, S. Āboltiņa uz laiku palikusi bez dienesta auto.

Saeimas Sabiedrisko attiecību biroja vadītāja Lelde Rāfelde ziņu aģentūrai LETA darīja zināmu, ka sadursmi izraisījis Militārās policijas pārstāvis, kura vadītā automašīna aizķērusi Āboltiņas stāvošo auto. Saeimas priekšsēdētājas automašīnai ir nodarīti nelieli bojājumi – sabojāts bamperis, un tā ir nodota neliela remonta veikšanai.