OCTA saskaņotā paziņojuma iesniegšanas termiņš 10 dienas

OCTAAAS Gjensidige atgādina par OCTA likuma grozījumiem, kas stājas spēkā 26.10.2011(OCTA likuma 36. pants), ir noteikts, ja ir izraisīts ceļu satiksmes negadījums un ir aizpildīts saskaņotais paziņojums, tad vainīgajai personai ir obligāti jāiesniedz savam OCTA apdrošinātājam savs saskaņotā paziņojuma eksemplārs 10 dienu laikā.

Pretējā gadījumā apdrošinātājam ir tiesības vērsties ar regresa prasību pret ceļu satiksmes negadījuma izraisītāju.

Ja negadījums ir noticis ārzemēs, ir noformēts saskaņotais paziņojums un nav iespējas iesniegt saskaņoto paziņojumu 10 dienu laikā, tad ir jānosūta epasts uz atlidzibas@gjensidige.lv vai info@gjensidige.lv un jāapraksta negadījuma apstākļi, vieta, laiks un iesaistītie transportlīdzekļi un, ja iespējams, jāieskenē saskaņotais paziņojums un transportlīdzekļa tehniskā pase.

Ja esat citu apdrošināšanas sabiedrību klients, vairāk informācijas, kā rīkoties OCTA saskaņotā paziņojuma aizpildīšanas gadījumā varat iegūt sazinoties ar apdrošinātāju vai savu apdrošināšanas brokeri.

ABCpolise.lv klientu servisa tālrunis 22001020, mēs noteikti atbildēsim un ieteiksim kā rīkoties (arī citu brokeru un sabiedrību klientiem)