If ievieš jaunu produktu Līzinga apdrošināšanu

Apdrošināšanas sabiedrība If Apdrošināšana sadarbībā ar finanšu pakalpojumu sniedzēju UniCredit Leasing klientiem sāk piedāvāt jaunu auto apdrošināšanas produktu – Līzinga apdrošināšanu. Līzinga apdrošināšana pasargās auto īpašniekus no finansiāliem zaudējumiem, sedzot auto tirgus vērtības un atlikušās līzinga summas starpību (ja tirgus vērtība būs mazāka) zādzības vai auto pilnīgas bojāejas gadījumā, kā arī gadījumā, kad klientam nebūs iespējams izpildīt līzinga saistības.

Galvenās Līzinga apdrošināšanas priekšrocības ir – klienta finansiālā drošība ņemot līzingu, iespēja maksājumu veikt vienā reizē vai arī veikt ikmēneša maksājumus, produkts tiek piedāvāts bez pašriska un klientiem ir iespēja saņemt pievilcīgākus līzinga nosacījumus.

Līzinga apdrošināšana pieejama tikai jaunām Volkswagen automašīnām kopā ar If KASKO polisi un to finansētājs ir UniCredit Leasing. Līzinga apdrošināšana būs pieejama jaunajā auto salonā Moller Auto Lidosta.

“Krīzes laiks daudzus autovadītājus nostādīja neapskaužamā situācijā, kad straujas ienākumu samazināšanās dēļ viņiem nācās līzinga uzņēmumiem atdot iegādātos auto un vēl turpināt maksāt līzinga atlikušo vērtību. Pašlaik, kad izjūtam jaunu auto tirgus atkopšanās pazīmes, domājams, daudzi nejūtas droši par savu finanšu stabilitāti ilgākā laika periodā. Tādējādi, pat tik neapskaužamā situācijā, kad klientam nāksies atdot auto atslēgas, būs arī kāda laba ziņa, jo nebūs vēl ilgstoši jārēķinās ar līzinga maksājumu veikšanu. Turpmākā saistību kārtošana jau būs apdrošinātāja un līzinga devēja kompetencē,” norāda If Apdrošināšana KASKO produkta vadītājs Kaspars Duburs.

“Ņemot vērā pasaules un Latvijas mainīgos ekonomikas apstākļus, šis jaunais produkts ļaus klientiem veikt piesardzīgus pirkumus, nebaidoties par rītdienu, savukārt līzinga kompānijai – realizēt sociāli atbildīgu komercpraksi”, norāda Jānis Mūrnieks, UniCredit Leasing Auto līzinga nodaļas vadītājs.

Līzinga apdrošināšanas piemērs. Ir noticis negadījums, kura rezultātā auto atjaunošana nav iespējama. Klienta 2 gadus vecā VW Polo līzinga atlikusī summa ir 10 100 EUR, taču KASKO apdrošināšana sedz auto tirgus vērtību, kas šobrīd ir tikai 9500 EUR. Tādējādi klientam jāmaksā līzinga uzņēmumam 600 EUR starpība. Līzinga apdrošināšanas polise šo starpību sedz klienta vietā.

If KASKO

  • Ērta atlīdzību pieteikšana, arī internetā
  • Ātra atlīdzību lietu izskatīšana, vidēji 24h
  • Negadījums jāpiesaka policijā tikai tad, ja to prasa ceļu satiksmes noteikumi
  • Nomas auto bez maksas, auto remonta laikā
  • Viena pašriska rēķina segšana prātīgiem autovadītājiem, lojāliem klientiem
  • Diennakts palīdzības tālrunis 8333
Tags: ,