Dodoties ceļojumā, varēs apdrošināties pret dabas stihijām

ceļojumu apdrošināšanaIegādājoties ceļojuma apdrošināšanas polisi AAS Seesam Latvia, varēs apdrošināties pret tādiem riskiem kā zemestrīces, plūdi, viesuļvētras, vulkānu izvirdumi un cunami.

Nereti ieplānoto ceļojumu izjauc dabas kataklizmas. Ja plūdu, zemestrīču, viesuļvētru, vulkānu izvirdumu un cunami dēļ būs kavēts vai atcelts avioreiss, nokavēts savienojošais transportlīdzeklis un tāpēc būs nācies pirkt citu biļeti vai papildus maksāt par viesnīcu, „Seesam Latvia” kompensēs zaudējumus. Apdrošināšanas kompānija atlīdzinās arī izdevumus, ja šo dabas stihiju laikā būs cietusi līdzpaņemtā bagāža, gājuši bojā personas dokumenti vai būs cietis pats apdrošinātais cilvēks un būs nepieciešama pārsūtīšana uz mājām.

Ja klients iegādāsies „Seesam Latvia” ceļojumu apdrošināšanas „Platīna programmas” polisi, tad pēc klienta izvēles viens no dabas kataklizmu riskiem tiks segts, nepalielinot apdrošināšanas polises cenu.

„Platīna apdrošināšanas” polises visbiežāk iegādājas cilvēki vecumā grupā no 28 līdz 47 gadiem.

Pēc kompānijas apkopotajiem statistikas datiem par ceļojuma apdrošināšanas atlīdzībām var secināt, ka 50% gadījumu zaudējumi saistīti ar bagāžu, kas bijusi sabojāta, aizkavējusies vai pazaudēta. Otrajā vietā – 30% gadījumu – zaudējumi saistīti ar lidojuma aizkavēšanos vai ceļojuma anulēšanu. Visbiežāk zaudējumi fiksēti maršrutos uz Lielbritāniju, Krieviju, Ķīnu, ASV, Argentīnu, Bulgāriju, Dienvidāfriku, Kostariku, Dominikānu, Maroku.