Baltai paaugstināts kredītreitings

Starptautiskā reitingu aģentūra „Standard & Poor’s” ir paaugstinājusi vienas no pasaules vadošajām apdrošināšanas grupām „RSA Group”, kurā ietilpst arī apdrošināšanas sabiedrība „Balta”, kredītreitingu uz A+, kas nozīmē reitingu ar stabilu nākotnes redzējumu. Līdz šim apdrošināšanas grupai piešķirts pozitīvās A perspektīvas kredītreitings.

„Standard & Poor’s” atzinumā norādīts, ka starptautiskais novērtējums atspoguļo RSA grupas konkurētspēju apdrošināšanas tirgū, spēcīgo darbības sniegumu un kapitalizāciju, kā pamatā ir veiksmīgs uzņēmējdarbības risku novērtējums. Turklāt, pateicoties spējai pielāgoties un par spīti nesenajai ekonomiskajai lejupslīdei, RSA grupas izaugsme krietni pārsniedz vidējos nedzīvības apdrošināšanas izaugsmes rādītājus pasaulē.

Apdrošināšanas sabiedrības „Balta” izpilddirektors Tonijs Čodrijs atzīst, ka kompānijas darbinieki ir gandarīti, ka „Standard & Poor’s” ir novērtējis RSA grupas elastīgumu, spēku, konkurētspēju un ievērojamo kapitalizāciju, paaugstinot kompānijas reitingu uz stabilo A+ rādītāju, tādējādi apliecinot grupas finanšu stabilitāti. „Standard & Poor’s” vērtējums apliecina, ka kompānija ir spēcīga un konkurētspējīga gan esošajos, gan jaunos tirgos. „Baltas” izpilddirektors izsaka cerību, ka šo starptautisko atzinību novērtēs arī kompānijas klienti Latvijā.