AAS Gjensidige Baltic pirmos 9 mēnešus noslēdz ar peļņu

gjensidigeKā liecina AAS Gjensidige Baltic apkopotie dati par 2011.gada gada pirmajiem 9 mēnešiem, tie tiek noslēgti ar pieaugumu visos lielākajos apdrošināšanas veidos.

AAS Gjensidige Baltic ir otra lielākā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kas piedāvā visus nedzīvības apdrošināšanas veidus. Kompānijas akcionāri “Gjensidige Forsikring” ir vadošā apdrošināšanas kompānija Norvēģijā. Tās meitas uzņēmumi darbojas Dānijā, Zviedrijā un Baltijas valstīs. Latvijas meitas uzņēmums AAS“Gjensidige Baltic” šā gada pirmos 3 ceturkšņus noslēdza ar stabilu pieaugumu teju visos galvenajos apdrošināšanas veidos.

AAS „Gjensidige Baltic” kopējais parakstīto prēmiju apjoms šā gada pirmajos 9 mēnešos salīdzinājumā ar to pašu periodu pērn ir pieaudzis par 8.7% un sasniedzis 29,3 miljonus latus. To veicinājis jaunu klientu pieaugums un esošo klientu lojalitāte kompānijai. Atlīdzībās klientiem „Gjensidige Baltic” šā gada 9 mēnešos ir izmaksājusi 19 miljonus latu.

Vislielākais parakstīto prēmiju pieaugums ir vērojams KASKO apdrošināšanā, kas, salīdzinājumā ar pagājušā gada rādītājiem 9 mēnešu periodā, ir pieaudzis par 16.2%. Īpašuma apdrošināšanā prēmiju kāpums ir 10.6% apmērā, savukārt ievērojumu prēmiju pieaugumu ir sasniegusi veselības apdrošināšana Latvijā – 13.8%.

AAS “Gjensidige Baltic” peļņa, noslēdzot 2011.gada 3. ceturksni, sasniedza 2.26 miljonus latu pēc nodokļu nomaksas. Gjensidige grupas kopējā peļņa pēc nodokļu nomaksas šā gada 9 mēnešos sastāda 193 miljonus latu.

AAS ”Gjensidige Baltic” valdes locekle Ināra Meija, komentējot kompānijas finanšu rādītājus, norāda, ka, neskatoties uz vidējo polišu prēmiju kritumu, kompānijas klientu skaits turpina pieaugt, finanšu rādītāji ir stabili un kompānija turpina pildīt saistības pret saviem klientiem, izmaksājot atlīdzības par zaudējumiem negadījumos. Tādā veidā vēlreiz apliecinot saviem klientiem, ka kompānija ir uzticams partneris un turpinās darīt visu, lai klienti justos droši, īpaši laikā, kad mazinās uzticamība finanšu institūcijām.